طرح درس روزانه اول - دوم - سوم - چهارم - پنجم و ششم ابتدایی

طرح درس روزانه ابتدایی

تیم آموزشی شرکت مخابرات بوشهر با همکاری سایت دبیران آنلاین برای تمامی فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تمامی طرح درس روزانه پایه اول تا ششم ابتدایی را به صورت پکیج کامل تمامی دورس پایه اول و تمامی دورس پایه دوم ابتدایی و تمامی دورس پایه سوم ابتدایی و تمامی دوروس پایه چهارم ابتدایی و پایه پنجم ابتدایی و همینطور پایه ششم ابتدایی را به صورت فایل آماده با فرمت ورد و قابل ویرایش تهیه و آماده سازی نموده است . لذا کلیه همکاران فرهنگی می توانن با ثبت درخواست خود مبنی بر تهیه این پکیج های آماه به سایت دبیران آنلاین مراجعه نمایند .

طرح درس روزانه اول ابتدایی

پکیج کامل طرح درس روزانه پایه اول ابتدایی شامل تمامی دروس ابتدایی برای کلا اول می باشد . که این پکیج در قالب فایل ورد و قابل ویرایش می باشد . که با پرداخت قیمت 15 هزار تومان صاحب این پکیج کامل طرح درس روزانه ابتدایی می شود .

 

طرح درس های روزانه و سالانه ی دروس دوم ابتدایی:

طرح درس روزانه ریاضی دوم

طرح درس روزانه فارسی

طرح درس سالانه ریاضی دوم

طرح درس سالانه علوم

طرح درس سالانه قرآن دوم

طرح درس سالانه فارسی دوم

طرح درس سالانه هدیه های آسمانی دوم

طرح درس کتابخانه کلاس ما

طرح درس مسجد محله ما

طرح درس خرس کوچولو

طرح درس مدرسه ی خرگوش ها

طرح درس چوپان درستکار

طرح درس کوشا و نوشا

طرح درس دوستان ما

طرح درس از همه مهربان تر

طرح درس زیارت

طرح درس هنرمند

طرح درس فردوسی

طرح درس ازاد

طرح درس پرچم

طرح درس پرواز قطره

طرح درس دانشمندان

باتشکر از سرکار خانم دیبا آموزگار پایه دوم ابتدایی که ما را در گرد آوری این پکیج کامل بسیار یاری نموده اند . لازم به ذکر است تمامی این طرح درس روزانه دوم ابتدایی به صورت فایل ورد و قابل ویرایش عرضه می شود . قیمت این پکیج 20 هزار تومان می باشد . جهت خرید و دانلود این محصول به سایت دبیران آنلان مراجعه فرمائید .

طرح درس روزانه سوم ابتدایی

ما برای شما کار را تمام کرده ایم و یک پکیج استثنایی بسیار کامل و دقیق را برای شما همکاران محترم آماده ساخته ایم . این پکیج طرح درس روزانه پایه سوم ابتدایی شامل تمامی دروس کلاس سوم می باشد . که در قالب فایل ورد و قابل ویرایش عرضه می گردد . این این پکیج بیست هزار تومان می باشد . که بلافاصله بعد از خرید و پرداخت قابل دانلود و دریافت می باشد . لازم به ذکر است که پس از دانلود جهت استفاده از فایل باید از حالت فشرده خارج سازید تا تمامی دروس که در یک پکیج زیپ عرضه  شده برای شما نمایش یابد .